Plastilīna „Play-Doh” sastāvs ir patentēts, tāpēc mēs to nedrīkstam atklāt, taču varam pastāstīt, ka tas ir galvenokārt ūdens, sāls un miltu maisījums. Tajā NAV zemesriekstu, zemesriekstu eļļas vai kādu piena blakusproduktu. Tajā IR kvieši. Plastilīns „Play-Doh” nav pārtikas produkts un nav paredzēts ēšanai.
Plastilīns „Play-Doh” nav toksisks, kairinošs un alerģisks, izņemot saskaņā ar norādījumiem: bērniem ar alerģiju pret kviešu lipekli var būt alerģiska reakcija uz šo izstrādājumu. Tā kā plastilīnā „Play-Doh” ir diezgan daudz sāls, tas var būt kaitīgs mājdzīvniekiem, kas to ir norijuši.
Interesanti fakti
Kā notīrīt plastilīnu „Play-Doh” no paklāja, mīkstajām mēbelēm vai auduma
Kad cenšaties notīrīt plastilīnu „Play-Doh”, NELIETOJIET karstu ūdeni vai jebkāda veida tīrīšanas līdzekli. Lai notīrītu plastilīnu „Play-Doh” no paklāja vai auduma, ļaujiet tam pilnīgi izžūt un tad noberziet ar cietu suku.
Var būt nepieciešama tīrīšana ar putekļsūcēju vai mazgāšana ar maigām ziepēm un aukstu ūdeni. Varbūt process būs jāatkārto, lai pilnīgi atbrīvotos no plastilīna „Play-Doh”.
Papildu tīrīšanas padomi
- Gabaliņu salasīšanas 1. daļa
Kad spēlēšanās ir pabeigta, šādi varat aizraujoši veikt tīrīšanu. Noņemiet mazus mitra plastilīna „Play-Doh” gabaliņus no darbvirsmas un pat dažu veidu paklājiem, uzmanīgi piespiežot pie tiem lielāku plastilīna „Play-Doh” gabalu un paceļot ar to. - Gabaliņu salasīšanas 2. daļa
No cietām virsmām sausus plastilīna „Play-Doh” gabalus parasti var uzlasīt. NELIETOJIET ZIEPES UN ŪDENI, jo plastilīns izšķīdīs un to būs grūtāk notīrīt. - Ja plastilīns „Play-Doh” ir iekļuvis paklājā, ļaujiet plastilīnam izžūt. Kad tas ir sauss, noberziet ar cietu suku un salasiet ar rokām vai izmantojot rokas vai parasto putekļsūcēju. NESAMITRINIET PLASTILĪNU „Play-Doh”. NELIETOJIET KARSTU ŪDENI VAI TĪRĪŠANAS LĪDZEKĻUS.
- Vienmēr uzlieciet traukam vāku. Glabājiet plastilīnu „Play-Doh” traukā, kam ir cieši uzlikts vāks. Ja trauks būs vaļā, plastilīns „Play-Doh” ar laiku sakaltīs.
- Nofotografējiet… attēls saglabājas ilgāk. Ja bērns ir izveidojis šedevru, ko gribat saglabāt, sacietējis plastilīns „Play-Doh” tik un tā saplaisās. Saglabājiet bērna mākslas darbus fotogrāfijās. Tad jūs tos vienmēr varēsit apbrīnot.
- Iesaistiet bērnu. Pārvērtiet tīrīšanu par spēli. Palūdziet, lai bērns atrod visus zilos gabaliņus un ieliek traukā, pēc tam visus jauktu krāsu gabaliņus un tā tālāk. Kamēr to darāt, dziediet dziesmu, lai laiks paiet ātrāk. Pārvērtiet par sacīkstēm, lai to izdarītu vēl ātrāk.
Mans plastilīns „Play-Doh” sakalst. Kā plastilīnu „Play-Doh” var mīkstināt vai mitrināt?
Lai atjaunotu plastilīna „Play-Doh” valkanību, pamēģiniet pievienot pa pilienam ūdens un iemīcīt plastilīnā „Play-Doh”, lai to samitrinātu.
Jūs varat arī pamēģināt ietīt plastilīnu „Play-Doh” mitrā papīra dvielī, ielikt atpakaļ traukā un uzlikt vāku. Atstājiet nostāvēties uz nakti.
Kā es varu saglabāt plastilīna „Play-Doh” veidojumu?
Plastilīns „Play-Doh” ir paredzēts daudzkārtējai lietošanai. Ja jūs ļausit veidojumam sacietēt, lai to saglabātu, tas, visticamāk, saplaisās.
Lai veidotu ilgnoturīgus darinājumus, vietējos amatniecības veikalos meklējiet apdedzināmu mālu.