Konfidencialitātes politika


Kādu informāciju mēs apkopojam, un kā mēs to darām

Kad jūs lietojat šo tīmekļa vietni, mēs apkopojam noteiktu informāciju vai datus par jums.

  • Jūsu atstātos jautājumus, pieprasījumus vai atsauksmes, tostarp jūsu e-pasta adresi, ja sūtāt mums vēstuli pa e-pastu. Mēs izmantojam šo informāciju, lai atbildētu uz jūsu pieprasījumiem saistībā ar mūsu vietni, precēm vai jebko citu.
  • Jūsu IP adresi (unikālā adrese, kas identificē jūsu datoru internetā). Mēs izmantojam IP adreses, lai tās palīdzētu mums pārvaldīt vietni. Mēs nepiesaistām IP adreses personiski identificējamai informācijai.
  • Sīkāku informāciju par izmantotā tīmekļa pārlūka versiju vai vietni, no kuras jūs nonācāt mūsu vietnē. Jūs nav iespējams identificēt no šīs informācijas, un tā tiek izmantota, tikai lai palīdzētu mums sniegt efektīvu apkalpošanu šajā vietnē. Laiku pa laikam mēs varam sniegt trešu pušu vietņu, no kurām ir iespējams saistīties ar mūsu vietni, īpašniekiem vai operatoriem informāciju par to lietotāju skaitu, kas ir saistījušies ar mūsu vietni no viņu vietnes. No šīs informācijas jūs nevar identificēt.
  • Izmantojot sīkdatnes un lapu marķēšanas metodes, informāciju par to, kā jūs lietojat vietni. Tas mums palīdz uzlabot mūsu vietni un jūsu lietotāja pieredzi. Lai uzzinātu vairāk par izmantotajām sīkdatnēm, iepazīstieties ar mūsu lapu „Sīkdatnes”.


Kur nonāk jūsu dati

Kur tas ir iespējams, mēs cenšamies jūsu sniegto informāciju paturēt vietējā līmenī, tomēr caur mūsu vietni piedāvāto pakalpojumu ietvaros informācija, ko jūs sniedzat mums, var tikt pārsūtīta uz valstīm ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (turpmāk — EEZ). Piemēram, tas var notikt, ja kādu no mūsu serveriem kāds no mūsu „Hasbro Group” uzņēmumiem mitina valstī ārpus EEZ vai kāds no mūsu pakalpojumu sniedzējiem atrodas valstī ārpus EEZ. Turklāt mēs varam kopīgot informāciju ar mūsu grupas uzņēmumiem, kas atrodas valstīs visā pasaulē. Ja jums ir vajadzīga citu mūsu grupas uzņēmumu kontaktinformācija, lūdzu, sazinieties ar mums. Korporatīvā informācija par „Hasbro” ir atrodama šeit. Šajās valstīs var nebūt tādi paši datu aizsardzības likumi kā EEZ. Ja mēs šādā veidā pārsūtīsim jūsu informāciju ārpus EEZ, mēs veiksim atbilstīgus pasākumus, lai nodrošinātu, ka visi ar jums saistītie personas dati joprojām ir pienācīgi aizsargāti.

Mēs bez jūsu atļaujas neizpaudīsim nekādu personisko informāciju citādi, kā norādīts šajā politikā, ja vien mums nebūs likumīgas tiesības vai pienākums to darīt (piemēram, ja tas tiek pieprasīts ar tiesas rīkojumu vai krāpšanas vai cita nozieguma novēršanas nolūkā).
 

Izmaiņas šajā politikā

Laiku pa laikam uzlabojumi „Hasbro” tīmekļa vietnē var izraisīt periodiskus grozījumus šajā konfidencialitātes politikā. Lūdzu, neaizmirstiet regulāri ielūkoties šajā konfidencialitātes politikā, lai pārskatītu izmaiņas. Ja mēs mainīsim savu konfidencialitātes politiku, mēs publicēsim šis izmaiņas šajā lapā, lai jūs vienmēr zinātu, kādu informāciju mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos mēs to izpaužam.
 

Drošība

Internets nav droša vide. Mēs esam ieviesuši tehnoloģijas un politikas, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu no neatļautas piekļuves un nepiemērotas izmantošanas, tostarp šifrējam jūsu informāciju, kad tā tiek pārsūtīta no šīs vietnes, lai palīdzētu to aizsargāt. Mēs turpināsim pārskatīt un atjaunināt mūsu drošības pasākumus, kur nepieciešams, kad kļūs pieejamas jaunas tehnoloģijas.
 

Trešu pušu vietnes

Mēs nevaram būt atbildīgi par citu vietņu konfidencialitātes politiku un praksi, pat ja jūs tām piekļūstat, izmantojot saites no mūsu vietnes, un mēs iesakām iepazīties ar konfidencialitātes politiku katrā jūsu apmeklētajā vietnē.

Turklāt, ja esat nonācis mūsu vietnē, izmantojot saiti trešas puses vietnē, mēs nevaram būt atbildīgi par šīs trešas puses vietnes īpašnieku vai operatoru konfidencialitātes politiku un praksi un iesakām iepazīties ar šīs trešas puses politiku un sazināties ar tās īpašnieku vai operatoru, ja jums ir kādas bažas vai jautājumi.
 

Kā es varu sazināties ar jums par konfidencialitātes jautājumiem?

Ja jums ir kādi jautājumi par jūsu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums, kā norādīts tālāk. Jums ir tiesības pieprasīt tās informācijas kopiju, ko mēs glabājam par jums.
 

„HASBRO DEUTSCHLAND” GmbH
Adrese: Dreieich Plaza 2A
D-63303 Dreieich
Tālr. + 49 6103 3011 0
Fakss + 49 6103 3011 199